Aktualności

Home / Archive by category "Aktualności"
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami

Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, iż zebrania poszczególnych grup odbędą w następujących terminach: 14.09.2020 – zebranie dla grupy III oraz IV, 15.09.2020 – zebranie dla grupy II, 16.09.2020 – zebranie dla grupy I oraz V . Zebrania odbędą się o godz.17:00 w ogródku i na Patio przedszkolnym.

Czytaj dalej
przesiewowe badania logopedyczne

przesiewowe badania logopedyczne

Drodzy Rodzice, informujemy, że przesiewowe badania logopedyczne odbędą się w następujących dniach: 21.09.2020 – grupa I 22.09.2020 – grupa 2 23.09.2020 – grupa 3 24.09.2020 – grupa 4 25.09.2020 – grupa 5.

Czytaj dalej
W trosce o bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo

W związku z panującą sytuacją epidemiczną apelujemy o przestrzeganie wszystkich z procedur obowiązujących w przedszkolu, które przedstawione i przesłane zostały Państwu indywidualnie drogą mailową przed 1 września, które powstały w oparciu o zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jednocześnie informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich członków naszej przedszkolnej społeczności: dzieci, rodziców oraz…

Czytaj dalej
Nowy rok przedszkolny 2020/2021

Nowy rok przedszkolny 2020/2021

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po przerwie. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych. Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, wspaniałych znajomości oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia. 🙂     Grafika: pixabay.com

Czytaj dalej
Pożegnanie Absolwentów

Pożegnanie Absolwentów

W czerwcu uroczyście pożegnaliśmy naszych najstarszych przedszkolaków. Było inaczej niż zwykle, niż pierwotnie zakładaliśmy, ale odświętnie, wzruszająco i bezpiecznie (zgodnie z obowiązującymi zasadami). Kochane Mrówki! Cudownie było Was zobaczyć na czerwonym dywanie i podium! Jesteśmy z Was dumni!  Powodzenia w szkole. Do zobaczenia! 🙂

Czytaj dalej
DNI ADAPTACYJNE 2020

DNI ADAPTACYJNE 2020

Szanowani Rodzice naszych nowych Przedszkolaków! Zgodnie z informacją przesłaną do Państwa drogą mailową przypominamy, że w dniach 24-26.08.2020 r., w godz. 16:00 – 17:30 odbywać się dni adaptacyjne. Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców z dziećmi do udziału. Z uwagi na panującą epidemię, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich, zajęcia odbędą się w ogrodzie przedszkolnym. Do zobaczenia!

Czytaj dalej
Podziękowanie

Podziękowanie

Żuczki, Mrówki, Motylki, Pszczółki i Biedronki razem z Gronem Pedagogicznym dziękują ciepło Wszystkim Rodzicom, którzy za pośrednictwem „Rady Rodziców Przedszkola” zrobiły nam piękną niespodziankę wyposażając grupy przedszkolaków w nowe materiały do nauki i zabawy.

Czytaj dalej
PRZERWA WAKACYJNA

PRZERWA WAKACYJNA

Przypominamy wszystkim, że w miesiącu lipcu przedszkole jest zamknięte. Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji.

Czytaj dalej

Ogłoszenie

Uwaga! Wolny wakat dla nauczyciela wychowania przedszkolnego. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, płacy, szkolenia oraz możliwość awansu zawodowego. Poszukujemy nauczycieli z doświadczeniem i pasją do pracy. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV na adres mailowy przedszkola z dopiskiem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Czytaj dalej