DRZWI OTWARTE

Home / Aktualności / DRZWI OTWARTE
DRZWI OTWARTE

Serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE w Przedszkolu Raz Dwa Trzy w Komornikach, podczas których Dzieci i Rodzice będą mieli okazję do zapoznania się z naszą placówką. Poniżej szczegółowy harmonogram:

  • 20 lutego 2024 r godz. 17.00 – spotkanie organizacyjne dla wszystkich rodziców ws. rekrutacji (spotkanie bez udziału dzieci)
  • 27 lutego 2024 r godz. 17.00 – spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego wydanymi przez publiczne poradnie psychologiczno-pedagogiczne (oraz z orzeczeniami wydanymi przez komisje ds. orzekania o niepełnosprawności). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z vice dyr. ds. kształcenia specjalnego: tel. 539 789 123, kontakt@przedszkolerazdwatrzy.pl
  • 2 marca 2024 w godzinach 9.00 – 11.00 – Drzwi otwarte dla rodziców i dzieci

 

Wszystkie szczegółowe informacje na temat postępowania rekrutacyjnego znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych rekrutacją dzieci do naszego przedszkola prosimy o śledzenie naszej strony www oraz każdorazowe odświeżanie adresu stron.