Informacje dla rodziców

Home / Aktualności / Informacje dla rodziców
Informacje dla rodziców

Szanowni Rodzice,

Jak już wczoraj Państwa informowaliśmy cała placówka została objęta kwarantanną od dnia 16.10.2020 r. do 19.10.2020 r. włącznie.

W związku z tym, również Państwo jesteście objęci kwarantanną . O fakcie przebywania na kwarantannie należy poinformować swojego pracodawcę – szczegóły w tej kwestii znajdą państwo na stronie internetowej ZUS, do której dołączam link: https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/3/swiadczenia-chorobowe-dla-osob-objetych-obowiazkowa-kwarantanna/3335521

Decyzja administracyjna z PPiS, którą również należy przedłożyć pracodawcy lub bezpośrednio do ZUS (własna działalność gospodarcza) po zakończonej kwarantannie, przyjdzie do Państwa zapewne w późniejszym terminie (ale ta kwestia nie jest już od nas zależna).

Agnieszka Nowaczyk-Olewińska
Dyrektor przedszkola