NAJNOWSZE INFORMACJE I DECYZJE

Home / Aktualności / NAJNOWSZE INFORMACJE I DECYZJE
NAJNOWSZE INFORMACJE I DECYZJE
Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!
Informuję, że o godz. 24:00 dnia dzisiejszego kończy się Państwa kwarantanna. Dziękuję wszystkim Rodzicom naszych podopiecznych za wyrozumiałość i odpowiedzialną postawę.
Agnieszka Nowaczyk – Olewińska
Dodatkową informacją jest fakt, że stan zdrowia wybranych pracowników pogorszył się od piątku!
Ze względu na to, decyzją Organu Prowadzącego przebadani zostali wszyscy pracownicy. Aktualnie z niecierpliwością czekamy na wyniki badań (w kierunku COVID). Do czasu ich otrzymania po uzyskaniu zgody SANEPIDU zdecydowaliśmy o zawieszeniu zajęć do dnia 23.10.2020r. włącznie. W czasie kiedy przedszkole będzie nieczynne będziemy podejmować decyzję o zmianie i zaostrzeniu istniejących procedur w celu zwiększenia bezpieczeństwa.
Mając na uwadze zdrowie publiczne i aktualną sytuację sanitarną w kraju apelujemy do Państwa o obserwację siebie i najbliższych!
Z przykrością przyjęliśmy informację o pierwszych pozytywnych wynikach COVID wśród Rodzin naszego przedszkola, a także oczekiwaniach na wyniki badań. ( ZA KAŻDY SYGNAŁ DZIĘKUJEMY!)
O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.
Wszystkim życzymy dużo, dużo zdrowia!
Dyrekcja Przedszkola Raz Dwa Trzy