„Wsparcie na starcie” – dni adaptacyjne w Raz Dwa Trzy

Home / Aktualności / „Wsparcie na starcie” – dni adaptacyjne w Raz Dwa Trzy
„Wsparcie na starcie” – dni adaptacyjne w Raz Dwa Trzy

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do przedszkola Rodziców wraz z dziećmi, które 1 września przekroczą próg naszego przedszkola i rozpoczną swoją przygodę jako przedszkolaki w dniach 29-31 sierpnia w godzinach 10:00 – 12:00.

Pierwszego dnia planujemy wspólne zabawy dzieci z wychowawcami w obecności rodziców.
W kolejnym dniu podobnie, z tym, że rodzice w miarę możliwości stopniowo wycofują się z zajęć, pozostawiając dziecko pod opieką wychowawców.
Ostatniego dnia spotkanie dzieci z wychowawcami w swoich salach, a w tym czasie- o godzinie 10:00 przeprowadzimy spotkanie rodziców z dyrektorem w celu omówienia zasad i spraw organizacyjnych; wyprawki przedszkolaka, opłat i innych istotnych spraw.

Szczegółowy program dni adaptacyjnych otrzymacie Państwo w pierwszym dniu wraz z ankietą do wypełnienia.

Każdego dnia na dzieci czeka posiłek w formie II śniadanka- ciasto pieczone na miejscu, napój, suszone owoce. wspólny posiłek jest integracyjnym elementem programu adaptacyjnego.

Serdecznie zapraszamy! 🙂