Dzień pluszowego misia w Raz Dwa Trzy

Home / Aktualności / Dzień pluszowego misia w Raz Dwa Trzy
Dzień pluszowego misia w Raz Dwa Trzy

FESTIWAL MISIOWEJ PIOSENKI  W DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – 25 listopada w piątek

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

ZAPRASZAMY WSZYSKIE GRUPY DO ŚPIEWANIA MISIOWYCH PIOSENEK! Na uczestników festiwalu czeka wiele misiowych niespodzianek od festiwalowego jury. 

UWAGA! TEGO DNIA DZIECI PRZYCHODZĄ Z PLUSZOWYM MISIEM UBRANE W KOLORACH: SZARY, BRĄZOWY. 🙂