DRZWI OTWARTE

Home / Aktualności / DRZWI OTWARTE
DRZWI OTWARTE

Serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE  w Przedszkolu Raz Dwa Trzy w Komornikach, podczas których Dzieci i Rodzice będą mieli okazję do zapoznania się z naszą placówką

Poniżej szczegółowy harmonogram:

• 08.02.2023 (środa) godz. 17:00 – spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
  • 22.02.2023 (środa) godz. 17:00 – spotkanie organizacyjne dla wszystkich rodziców ws. Rekrutacji(spotkanie bez udziału dzieci)
  • 25.02.2023(sobota) w godzinach 9.00 – 11.00 – Drzwi otwarte dla rodziców i dzieci

Wszystkie szczegółowe informacje na temat postępowania rekrutacyjnego znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych rekrutacją dzieci do naszego przedszkola prosimy o śledzenie naszej strony www oraz każdorazowe odświeżanie adresu stron.