WAŻNA INFORMACJA dot. funkcjonowania przedszkola

Home / Aktualności / WAŻNA INFORMACJA dot. funkcjonowania przedszkola
WAŻNA INFORMACJA dot. funkcjonowania przedszkola

Szanowni Państwo,

W związku z nowymi obostrzeniami i decyzją dotyczącą działania żłobków i przedszkoli, przedstawioną podczas konferencji prasowej w dniu 25.03.2021 r. przez premiera Mateusza Morawieckiego, informujemy, iż dyrekcja przedszkola po zebraniu informacji od rodziców pracujących w służbach medycznych lub mundurowych o chęci zapisania dziecka na dyżur, podjęła decyzję całkowitym zamknięciu placówki w dniach 29.03.2021 r. – 09.04.2021 r.

Wszystkie nowe informacje dotyczące dalszego funkcjonowania placówki przekazywane będą drogą mailową.

Pozdrawiamy życząc dużo zdrowia!
Dyrekcja Przedszkola Raz Dwa Trzy w Komornikach