W trosce o bezpieczeństwo

Home / Aktualności / W trosce o bezpieczeństwo
W trosce o bezpieczeństwo

W związku z panującą sytuacją epidemiczną apelujemy o przestrzeganie wszystkich z procedur obowiązujących w przedszkolu, które przedstawione i przesłane zostały Państwu indywidualnie drogą mailową przed 1 września, które powstały w oparciu o zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jednocześnie informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich członków naszej przedszkolnej społeczności: dzieci, rodziców oraz pracowników, zaopatrzyliśmy się w certyfikowane i atestowane produkty oraz urządzenia. 

Między innymi:

– przepływowe lampy bakteriobójcze i wirusobójcze UV-C, które są bezpieczne dla człowieka oraz przystosowane do pracy w przedszkolach, żłobkach, a także szpitalach, przychodniach czy aptekach. Dzięki lampom nieodwracalnie dezaktywowane zostają wirusy, pleśnie, grzyby i inne drobnoustroje znajdujące się w powietrzu.

– podłogowe maty higieniczne stosowane w szpitalach, branżach farmaceutycznych, które posiadają właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Skuteczność 99,99 % potwierdzona atestem PZH.

– preparaty dezynfekująco-myjące – wirusobójcze, bakteriobójcze oraz grzybobójcze.

– wprowadziliśmy system czyszczenia i dezynfekcji parą wodną potwierdzony certyfikatem.

Dyrekcja Przedszkola