REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Home / Aktualności / REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA
REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Informujemy, iż w dniach 8-12 maja 2023 r. odbywać się będzie rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca w przedszkolach publicznych/oddziałach przedszkolnych w gminie Komorniki.

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych odbywa się na tych samych zasadach, co rekrutacja podstawowa. Wniosek należy wypełnić drogą elektroniczną poprzez stronę internetową www.nabor.pcss.pl/komorniki
Wnioski można złożyć do maksymalnie trzech wybranych placówek. Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z niezbędnymi dokumentami należy złożyć w przedszkolu/oddziale przedszkolnym pierwszego wyboru do dnia 12 maja 2023 r. do godz.17.00.

Szczegóły tutaj: Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli na terenie gminy Komorniki

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.