GÓRA GROSZA 2021 podsumowanie

Home / Aktualności / GÓRA GROSZA 2021 podsumowanie
GÓRA GROSZA 2021 podsumowanie

Już po raz kolejny nasze przedszkole dołączyło do akcji Góra Grosza, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Zbiórka monet w naszym przedszkolu trwała od listopada 2021 do 1 stycznia 2022r. Przed wejściami do przedszkola ustawione zostały specjalne słoiki, do których można było wrzucać monety: 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr, 1zł, 2 zł, 5 zł.

Z radością informujemy, że dzięki wsparciu całej naszej przedszkolnej społeczności udało się nam zebrać 620,55zł !

DZIĘKUJEMY!!!