Festyn Wielkanocny dla Michała

Home / Aktualności / Festyn Wielkanocny dla Michała
Festyn Wielkanocny dla Michała

Już 31 marca zapraszamy wszystkich Państwa do podpoznańskich Komornik. Między godziną 11.30 a 17.30 na Stadionie GOSiR przy ulicy Jeziornej 3 w Komornikach odbędzie się charytatywny Festyn Wielkanocny dedykowany Michałowi Milczarkowi.

Michał to ośmioletni chłopiec, u którego zdiagnozowano nowotwór złośliwy- neuroblastomę. Aktualna zbiórka pieniężna dotyczy finansowania serii szczepień w Nowym Jorku, które chłopiec musi otrzymać po leczeniu właściwym, by był zdrowy i mógł spokojnie żyć bez obawy przed wznowami choroby. Uczestnicząc w festynie możecie Państwo wesprzeć Michała i jednocześnie miło spędzić czas z rodziną!

Planowane atrakcje to m.in.:

– Koncert zespołu Boys in Black pod wodzą Tomasza Titusa Pukackiego,

– Poszukiwanie słodyczy ukrytych przez Zająca,

– Rodzinne rozgrywki wielkanocne,

– Warsztaty chemiczne prowadzone przez naukowców z Politechniki Poznańskiej,

– Warsztaty artystyczne,

– Przedstawienie „Czerwony Kapturek” w zupełnie nowej i oryginalnej odsłonie…

Serdecznie zapraszamy!