DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W RAZ DWA TRZY

Home / Aktualności / DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W RAZ DWA TRZY
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W RAZ DWA TRZY

W dniach 23-24 września w ramach obchodów Dnia Języków Obcych świętowaliśmy urodziny naszego angielskiego przyjaciela Cookie’go! Wszystkie Przedszkolaki przygotowały razem ze swoją grupą przyjęcie niespodziankę, podczas którego nie zabrakło wspólnych zabaw integracyjnych i tańców! Cookie został obdarowany pięknymi prezentami – samodzielnie wykonanymi przez dzieci rysunkami oraz tortem wykonanym z klocków.

Na zakończenie obchodów wszyscy wyruszyliśmy w podróż razem z Cookiem, podczas której zapoznaliśmy się z europejskimi krajami i przywitaliśmy w różnych językach. Zapoznane kraje będziemy jeszcze wspólnie odwiedzać w ramach rocznego planu pracy przedszkola pt. „Dookoła świata”.